www.cvonline.hu

TERMELÉSI TERÜLETVEZETŐ

  • A hirdetés 693 napja lejárt

Termelési területvezető

Munkavégzés helye: Heves megye

Partnerünk, a világ több pontján jelenlévő, 40 éves múltra visszatekintő multinacionális nagyvállalat. Világszerte 16000 főt alkalmaz, fejlett technológiával rendelkező üzemeket működtet. A vállalat törekszik arra, hogy munkatársainak a szakmai fejlődés mellett lehetősége legyen a személyes célok megvalósítására is.

A cég filozófiája, hogy a közös célokat nyitott, barátságos légkörben érjék el.

Induló új, jelentős beruházásuk számára elhivatott, fejlődésre nyitott szakemberek jelentkezését várjuk.

Feladatok:

►    Termelési területen dolgozók irányítása, gyártási folyamatok felügyelete

►    A dolgozók teljesítményének nyomon követése, meghatározott célok elérése

►    Selejt csökkentési és termelési hatékonyság növelési projektek előkészítése/vezetése

►    Meghatározott számú félkész és kész termékek meglétének biztosítása

►    Gyártási folyamatok optimalizálása

►    Kapcsolattartás a termelés támogatásban résztvevő társosztályokkal

►    Munkavédelmi és minőségbiztosítási szabályok betartatása és folyamatos ellenőrzése

►    Tréningek, oktatások szervezése és tartása a kollégák számára

►    Riportok készítése és prezentálása a vezetőség felé

Elvárások:

►    Műszaki elhivatottság, minőség-, biztonságalapú szemléletmód

►    Felsőfokú végzetség műszaki területen

►    Közép szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

►    Lean irányelvek ismerete

►    Gyártásban/termelésben szerzett legalább 4 éves vezetői tapasztalat

►    Autóipari vagy magas minőségű termékek előállításában szerzett tapasztalat

►    Jó problémamegoldó képesség

Amit kínál:

►    Zöld mezős beruházásban való részvétel

►    Európa egyik legmodernebb gyártásában való munkavégzés

►    Nemzetközi nagyvállalatnál hosszú távú karrier lehetőség

►    Régióban kiemelkedő bérezés

►    Költözési és albérlet támogatás

►    Teljes üzemanyag költség térítés

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő