www.cvonline.hu

TERMELÉSI TERÜLETVEZETŐ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 928207

Flex állások

A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Egy vagy több projekt termelésének irányítása, új projekt bevezetésében való részvétel
  • A gyártás előfeltételeinek ellenőrzése
  • Napi / heti termelési tervben foglaltak teljesítésének biztosítása az adott projekteken
  • Minőségi, technikai vagy teljesítménybeli eltérés esetén gyors és hatékony akciók meghozatala
  • Az elvégzett munkafeladat és a termelési adatok rögzítése, beszámolás a termelési managernek
  • A napi megbeszéléseken való részvétel, az aktuális problémák jelentése
  • Létszámgazdálkodás
  • Gyártáshoz használt anyagok teljes körű kontrollja
  • Műszakvezetők, instruktorok, operátorok támogatása, tevékenységeik összehangolása
  • Az egyéni- és csoportteljesítmény folyamatos mérése és értékelése, visszajelzés a dolgozók felé
  • Termelékenységjavító és selejt-csökkentő projektekben való részvétel
  • Munkabiztonsági előírások és egyéb belső szabályok betartatása
  • Együttműködés az egyéb funkcionális osztályokkal

Elvárások

  • Műszaki középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelenthet)
  • Csapatvezetésben szerzett minimum 3 év releváns tapasztalat
  • Elvárás a multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Rendszer-orientált, strukturált gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség, problémamegoldásban szerzett jártasság
  • Magas stressztűrő képesség, jó szervező képesség
  • Önálló, döntésképes, határozott személyiség
  • MS Office kiváló ismerete és alkalmazása
  • Elektronikai gyártási folyamatok (SMT, összeszerelés) ismerete előny
  • Angol nyelvismeret kommunikációs szinten előny

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, adja le önéletrajzát az alábbi e-mail címre.