www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
TERMELÉSI TERÜLETVEZETŐ
munkakör betöltésére
HOWMET gyáregységünkbe

Az Alcoa csoporthoz tartozó, új nevén ARCONIC-Köfém Kft. nemesvámosi telephelyén fő tevékenységünk a fémmegmunkálás, emellett palettánkon a szerszámgyártás, valamint a különleges ötvözetek hőkezelése is megtalálható.
Repülőgépipari és egyéb ipari felhasználásra készülő termékeinket - titán szegecsek, valamint kívül-belül menetes meneterősítő betétek több fajtája - számos különleges anyagból (szénacél, rozsdamentes acél, titán, illetve speciális ötvözetek), és különleges technológiával gyártjuk. Gépparkunkban főként esztergák, köszörűk, présgépek, menethengerek és egyéb célgépek találhatók.
Az üzem jelenleg 220 fővel működik, de további bővítéseket tervezünk mind termékkörben, mind pedig létszámban.

FELADATOK:

  • Üzemünk egyik termékcsoportjához tartozó, 3 műszakban 50-60 főt foglalkoztató gyártási terület szervezése, irányítása
  • Napi termeléskövetés, a gyártási ütemtervek megvalósítása
  • Erőforrás gazdálkodás
  • Biztonságtechnikai és minőségügyi előírások betartatása

ELVÁRÁSOK:

  • Gépészeti, logisztikai, vagy termelésszervezési területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Gyártásirányítás területén, sorozatgyártásban szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Forgácsolási technológiák ismerete
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Termelésirányítási rendszer ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások, cafetéria, bónusz, egészségbiztosítás, nyugdíjpénztári befizetés
  • Rendezett üzemi környezet
  • Vállalati rendezvények, sport programok

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Nemesvámos (Veszprém 5 km-es körzetében)

Jelentkezni lehet az "Jelentkezés" gombon keresztül lehet illetve, önéletrajz elküldésével, az alábbi postacímen:
Arconic-Köfém Kft. HR Szervezet
8248 Nemesvámos, Dózsa György u. 2/A.
A borítékon kérjük feltüntetni, hogy „Termelési Területvezető”.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa Karrieroldal