www.cvonline.hu

Termelési területvezető SZ12ttő

  • A hirdetés 717 napja lejárt

Termelési területvezető

SZ12ttő

Székesfehérvári autóipari gyártó cég megbízásából keresünk a felépítmény gyártó üzemébe Termelési területvezető munkatársat.

Feladatok:

  • 45-50 fő irányítása;
  • A gyártási programok megvalósítása a határidők, a költséghatékonyság és a minőségi követelményeket szem előtt tartva;
  • Az üzem termelési feladatai és az optimális erőforrás-felhasználás irányítása;
  • A termelési tervekhez igazodó létszámgazdálkodás megvalósítása, az emberi erőforrások képzése, tudásának szinten tartása;
  • Az előírások és utasítások betartásának folyamatos ellenőrzése;
  • Az általános üzemi rend biztosítása, a munkafegyelem fenntartása;
  • Munkabiztonság felügyelete, fenntartása;
  • Dolgozók munkájának értékelése;
  • Termelési folyamatok fejlesztése.

Tapasztalat:

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség;
  • Gyártóvállalatnál, járműgyártásban hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat;
  • Magabiztos Lean ismeret;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol