www.cvonline.hu

TERMELÉSI TERÜLETVEZETŐ - RUHAIPAR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 970170

Megbízónk sikeres és nemzetközileg terjeszkedő multinacionális vállalat, minőségi fehérnemű és hálóruha gyártásával foglalkozik. Előkelő piaci pozíciójának alapja a folyamatosan megújuló terméktervezés, a korszerű gyártási technológia alkalmazása és a kimagasló minőség. Új termékcsoport gyártásához számára vezető munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A termelési terület irányítása, a gyártási folyamatok, munkaműveletek betanítása, munkafeladatok kiosztása, kontrollálása és tervezése
  • A gyártás során felmerülő technológiai és minőségi problémák kezelése
  • Termelési tervek, programok készítése és a gyártási kapacitások kihasználásának optimalizálása
  • Beosztott munkatársak irányítása, motiválása, támogatása
  • A biztonságos munkavégzés feltételeinek fenntartása
  • Termelési információk számítógépes dokumentálása, jelentések készítése

Elvárások

  • Felső-, vagy középfokú szakirányú végzettség (Ruhaipari főiskola, Technikum)
  • Felhasználói szintű számítógépes tapasztalat (Word, Excel)
  • Legalább alapfokon kommunikációképes német nyelvtudás
  • Ruhaipari gyártásban, gyártásirányításban szerzett, legalább 5 éves tapasztalat
  • Vezetési tapasztalat
  • Manuális varrási tapasztalat ipari varrógépeken, jártasság a gyártási műveletek gyakorlati bemutatásában és betanításában

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű gyártási környezet, szakmai továbbfejlődés lehetősége
  • Vezetői alapfizetés, teljesítmény prémium, étkezési hozzájárulás, 13. havi fizetés, utazási költségtérítés
  • Családbarát munkahely

A munkavégzés helye

Kelet-Pest megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSI TERÜLETVEZETŐ - RUHAIPAR, Kelet-Pest megye