www.cvonline.hu

Termelési területvezető (gumi)

  • A hirdetés 903 napja lejárt

www.hubner–hungary.com

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 500 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Elvárásaink:

  • Felsőfokú üzleti és/vagy műszaki végzettség.
  • Többéves, termelővállalatnál szerzett vezetői tapasztalat.
  • Megbízható és határozott vezetői személyiség.
  • Önálló és szisztematikus munkamódszerek.
  • Problémaelemző – és megoldó képesség illetve tapasztalat.
  • Jó német nyelvtudás írásban és szóban.
  • Strukturált gondolkodás és munkavégzés, összefüggések felismerése és ezek alkalmazása a munkavégzés során.
  • Magabiztos, határozott fellépés és önérvényesítési képesség.

Feladatai:

  • Szakmai és diszciplináris felelősség az adott gyártási területen.
  • Termelés- és kapacitástervezés.
  • Dolgozók betanítása, oktatása / képzése és irányítása.
  • A termelés technikai és technológiai előírásainak biztosítása.
  • Biztosítja a minőséget és termelékenységet az adott termelési területen.
  • Anyagáramlás elemzése és optimalizálása, különös tekintettel az eltérésekre, anyagfelhasználásra.
  • A vállalati és törvényi előírások, szabályozások betartásának folyamatos ellenőrzése és végrehajtása.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is.

Link megjelenítése

A fényképes önéletrajzokat magyar és a kiírás szerint német nyelven az alábbi e-mail címekre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Oktatás / Képzés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő