www.cvonline.hu

Termelési területvezető (CVO_16/08_PL_FB)

  • A hirdetés 193 napja lejárt

Link megjelenítése

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 650 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.
Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

(Járműharmonika-gyártás)

Feladatai:

  • Járműharmonika-gyártás szabászati és varrodai területének termelési vezetése.
  • Szakmai és diszciplináris felelősség az adott gyártási területen.
  • Termelés- és kapacitástervezés.
  • Dolgozók betanítása, oktatása, képzése és irányítása.
  • A termelés technikai és technológiai feltételeinek biztosítása.
  • A minőség és termelékenység biztosítása az adott termelési területen.
  • Anyagáramlás elemzése és optimalizálása, különös tekintettel az eltérésekre és anyagfelhasználásra.

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség (könnyűipari technikus).
  • Termelővállalatnál szerzett, több éves vezetői tapasztalat.
  • Varrásban, varrási munkák szervezésében való többéves tapasztalat.
  • Strukturált gondolkodás és munkavégzés.
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás.
  • MS Office programok magabiztos használata.

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német vagy angol nyelvismeret szóban, írásban.
  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely.
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások.
  • Kellemes kollégák és környezet.

A cégünk részletes leírását megtalálják a weblapunkon:

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német és/vagy angol nyelven a következő e-mail címre várjuk.

HÜBNER-H
Gumi-és Műanyagipari Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
Tel: 36-42/529-519; Fax: 36-42/501-422

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő