www.cvonline.hu

Termelési területi vezető

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 846433

Meghatározó multinacionális élelmiszeripari Megbízónk részére, röszkei munkavégzéssel az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:
  • Termelési részterület stratégiai és operatív vezetése;
  • Kapacitás növelése;
  • A terület költséghatékony működtetése, ehhez startégiai elemzések készítése, döntések előkészítése;
  • Kitűzött célok és a végrehajtó fejlesztési tevékenységek irányítása a hatékonyság, a minőség, és a munkabiztonsági feltételek javítása érdekében;
  • Részvétel a saját területét érintő projektekben;
  • A területéhez tartozó valamennyi műszakos munkavállaló irányítása.
Elvárások:
  • főiskolai vagy egyetemi üzemmérnöki végzettség (élelmiszeripari előny);
  • főként gyártási környezetben szerzett tapasztalat ;
  • min. 2-3 éves vezetői tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol és magyar nyelvtudás;
  • MS Officeban való jártasság;
  • kitűnő problémamegoldó és kommunikációs készség;
  • önállóság, precizitás;
  • proaktív gondolkodásmód;
  • következetes, határozott, magabiztos fellépés.
  • struktúrált, precíz munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • Amit kínálnak:
  • versenyképes fix jövedelem és egyéb juttatások
  • folyamatos szakmai támogatás, képzések, fejlődési- és karrierlehetőség
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • segítünk az önéletrajzát a pozícióra igazítani
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
Munkavégzés helye:
  • Röszke
Kapcsolat:
Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével: E-mail cím megjelenítése