Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Termelési területi vezető

Feladatok:

  • A Termelési tervek maradéktalan teljesítése (minőség, mennyiség, átfutási idő). A műszakok teljesítményének követése, értékelése
  • Napi, heti, havi jelentések összeállítása és magyarázata a vezetőségi elvárásoknak megfelelően
  • A TPM/IPM szerinti gyártási veszteségek (gép, idő, költség) gyűjtése, elemzése és a csökkentési javaslatok kidolgozása
  • Részvétel és közreműködés a vevői ill belső auditokon
  • A beosztott dolgozók értékelése, oktatása, fejlesztése
  • Munkautasitások, dokumentációk készítése
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Elvárások:

  • Legalább 5 év termelési tapasztalat
  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás
  • Minimum középiskolai végzettség
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Számítógépes ismeret
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki ismeretek
  • Automata gyártósorok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • TPM vagy lean ismeret
  • Multinacionális vállalatoknál szerzett tapasztalat

Kategória Gyártás / Termelés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő