www.cvonline.hu

Termelési technikus

Régió: Pest
Budapest
Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.11.30.
Hirdetés azonosító: 938421

Pozíció leírása / Job description

Piacvezető logisztikai szolgáltató partnerünk megbízásából keresünk új kollégákat termelési technikus munkakörbe, az alábbi területekre:
- összeszerelési és teszt terület
- csomagolási terület
- rendelési terület

Feladatok:

Az elektronikai összeszerelési és tesztelési területen:
- műszaki dokumentáció és munkautasítások fordítása, elkészítése, ellenőrzése és frissítése
- összeszerelési rajzok elkészítése
- megfelelő teszt szoftverek meghatározása a rendelésekhez a vevői specifikációk alapján
- termelés munkájának napi szintű támogatása és felügyelete
- összeszerelési és teszt feladatok során felmerülő problémák elhárítása
- kapcsolattartás az ügyfél képviselőivel
- a területen dolgozó mérnökök munkájának napi szintű támogatása

A csomagolási területen:
- csomagolási rendelések és listák elkészítése a termelési rendszerben
- csomagolóanyagok meghatározása a vevői megrendelésekhez
- a termelési rendszerben felmerülő, csomagolással kapcsolatos hibák kezelése

A rendelési területen:
- megrendelések előkészítése a termelés számára
- vevői változások folyamatos ellenőrzése és rendszerben történő kezelése

Elvárások:

- középfokú végzettség
- középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen!)
- 2 ill. hosszú távon 3 műszakos munkarend vállalása
- erős MS Office felhasználói ismeretek
- rugalmas és jó problémamegoldó személyiség
- műszaki érzék
- erős kommunikációs készség
- jó problémamegoldó készség
- proaktív és körültekintő munkavégzés
- precizitás és pontosság
- büntetlen előélet

Előny:
- termelési és vállalatirányítási rendszerek ismerete
- elektronikai gyártási vagy összeszerelési területen szerzett tapasztalat
- műszaki/technikusi végzettség

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- a 7. hónaptól béren kívüli juttatások
- szakmai fejlődési lehetőség egy induló csapatban
- változatos mindennapok, szakmai kihívások

Munkavégzés helye: Biatorbágy, kezdetben irodai, később várhatóan többműszakos munkarendben

Céges buszjárat igénybe vehető Budapest, Tatabánya, Páty, Felcsút, Bicske, Mány, Zsámbék és Herceghalom településekről.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a