www.cvonline.hu

Termelési technikus

  • A hirdetés 1168 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 57 gyárral, 19.100 alkalmazottal, 7,8 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner TTS Kft. intelligens rendszereket gyárt összkerékmeghajtású gépjárművekbe. Az újonnan épülő oroszlányi gyárunkba keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A programozó tábla illetve a termelési terv alapján kiírt termék legyártása,
  • A műveleti-, és ellenőrzési utasítások betartása,
  • Első darab ellenőrzése, dokumentálása,
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása, dokumentálása,
  • Kanban rendszer működtetése,
  • Átállások végrehajtása,
  • Gyártósorokon standard munkavégzés ellenőrzése (szerelési folyamat, egy-darabos-anyagáramlás, 5S),
  • Folyamatos fejlesztési tevékenységekben való részvétel.

Elvárások:

  • min. középfokú műszaki végzettség
  • Multinacionális gyártókörnyezetben szerzett 3-5 éves releváns tapasztalat
  • Automatizált gépek működtetésében, üzemeltetésében való jártasság
  • Termelési eredmények nyomonkövetésében és dokumentálásában szerzett tapasztalat
  • Termelőgépek felügyeletében és karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (előny SAP)
  • LEAN szemléletű gondolkodás
  • MS Office programismeret
  • 5S tevékenységek ismerete
  • Eredményorientáltság és értékközpontúság,
  • Kreativitás és nyitottság az újra.

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Pausch Szilvia, HR generalista

BorgWarner Turbo Systems Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő