www.cvonline.hu

Termelési Targoncavezető (GYŐR 151)

  • A hirdetés 679 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • Szakirányú OKJ-s végzettség vezetőüléses targoncára
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Erkölcsi feddhetetlenség
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs képesség (kapcsolattartás több területtel)

Feladatok:

  • A gyártás során használt gépek kezelése és kiszolgálása
  • Szerelési munkák alkatrész előkészítése
  • Legyártott termékek szállítása
  • Raktári nyilvántartások kezelése
  • Folyamatos napi leltár

Előny:

  • Többéves tapasztalat
  • Német nyelv ismerete főként szóban.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye Győr
  • Több műszakos munkarend
  • Cafetéria
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő