www.cvonline.hu

TERMELÉSI STATISZTIKUS

  • Company_icon BALLUFF ELEKTRONIKA Kft.
  • Location_icon Veszprém, Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló veszprémi székhelyű Balluff-Elektronika Kft. további növekedéséhez munkatársat keres hosszútávra, saját állományba az alábbi pozícióba:

Feladatkör:

  • Kidolgozza a termelés egyes mutatóinak célszerű kiértékelési módszerét
  • Termeléshez kapcsolódó adatok összegyűjtése, rendszerezése
  • Naprakész termelési statisztikák készítése
  • Felügyeli az üzemek által készített kimutatások tartalmi, módszertani jellemzőit
  • Tervezi, felügyeli, rendszerezi a termeléshez kapcsolódó formanyomtatványokat

Szükséges képzettség:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magas szintű Excell ismeret
  • Alapszintű angol és német nyelvismeret
  • Műszaki és statisztikai ismeret
  • Önálló, igényes munkavégzés
  • Konfliktustűrő képesség
  • Kommunikációs készség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Adatbázisok kezelésében való jártasság
  • SAP program felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkarend

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2017.12.22-ig a lenti címre várjuk.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Statisztikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német