www.cvonline.hu

Termelési részlegvezető

  • A hirdetés 908 napja lejárt

Japán tulajdonú autóipari cég keres

termelési részlegvezetőt

Feladatok:

  • Több üzemegység teljes körű irányítása egy műszakban (részegységek 3 műszakban dolgoznak)
  • Gyártási dokumentációk alapján az alkatrészek legyártatása meghatározott határidőre, megfelelő minőségben
  • Dolgozók munkájának közvetlen koordinálása, műszakok szervezése
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, egészségügyi előírások betartatása, oktatások megtartása
  • A társaság és a gyártóüzem képviselete társaságon belül és külső partnerek felé
  • Részleg dolgozóinak motiválása
  • Termelési egység költséghatékonyságának javítása
  • Gyártás folyamatos felügyelete, problémák gyors és hatékony megoldása
  • Beszámolási kötelezettség a termelési részlegvezető felé,
  • Gépek, berendezések karbantartásának egyeztetése a karbantartási vezetővel
  • Részvétel a termelési részleg folyamatos fejlesztésében
  • TS16949 rendszer szerinti működés biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Termelővállalatnál emberek irányításában szerzett tapasztalat
  • Csoportvezetői, műszakvezetői múlt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság és jó problémamegoldó képesség
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Angol nyelvtudás előny
  • TS szabvány ismerete előny
  • Megbízható, határozott, önálló, következetes, céltudatos személyiségű jelentkezőket várunk!

Amit kínálunk:

  • Professzionális vállalati háttér
  • Stabil, fejlődő munkahely
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Tatabánya

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő