www.cvonline.hu

Termelési részlegvezető

  • A hirdetés 735 napja lejárt

A Freudenberg Konszern Péceli Gyáregysége

felvételt hirdet, német-japán autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő dinamikusan növekvő csapatának erősítésére az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A termelés irányítása közvetlenül és műszakvezetők által, (~100 fő/folyamatos műszakrend)
  • Erőforrások, kapacitások tervezése,
  • A termelési tervben foglaltak teljesítése, előírások, határidők betartása,
  • Munkaerő koordinálása, képzése, motiválása,
  • Termelékenység javítása, teljesítmények értékelése,
  • Selejtcsökkentő projektekben való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Több éves releváns tapasztalat, (termelésirányítási területen)
  • Jártasság elektronikai összeszerelési technológiákban,
  • Microsoft Office programok és SAP ismerete,
  • Lean ismeretek: 5S, Kaizen. SPC,
  • Erős vezetői, szervezési és jó kommunikációs képesség,
  • Önállóság, rugalmasság, kezdeményező képesség, stressz tűrés,
  • Releváns munkaügyi jogszabályok ismerete.

Előny:

  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • Autóipari tapasztalat,
  • Jártasság laminálási, kivágási, SMD technológiákban.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Pécel (új M0-ás mellett, XVII. kerület mellett).

Jelentkezését elektronikus levélben várjuk szakmai önéletrajzzal (angol és/vagy német) az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő