www.cvonline.hu

Termelési részlegvezető

  • A hirdetés 1022 napja lejárt

A RAFI Hungaria Kft felvételre keres

pozícióba új munkatársat.

Feladatok:

  • A vállalat autóipari szegmensében a gyártási folyamatok teljes körű felügyelete, irányítása
  • Gyártási csoportvezetők napi munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • Gyártási folyamatmérnökség és gyártási technológiai osztály vezetése
  • Új termék bevezetésének, új technológiák kidolgozásának felügyelete
  • Folyamatfejlesztés, minőségfejlesztés, hatékonyságnövelés
  • Kapacitástervezés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó mechanikai ismeretek
  • Autóipari termelés és/vagy géptelepítés témakörben szerzett tapasztalatok
  • Termeléshatékonyságot elősegítő technológiai változások elvégzésében szerzett tapasztalatok

Jellembeli kívánalmak:

  • határozottság
  • megbízhatóság
  • rugalmasság
  • felelősségtudat
  • együttműködési készség felettesével és munkatársaival, személyes példamutatás

Képességek:

  • precizitás
  • önállóság
  • jó konfliktuskezelő képesség
  • problémamegoldó képesség, kreativitás
  • jó szervezőkészség

Jelentkezni az alábbi e-mail címen keresztül elhet.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol