www.cvonline.hu
Termelési részlegvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2014.10.13.
Hirdetés azonosító: 857090
lejárt

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező autóipari partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A termelési egység költséghatékony irányítása
  • Kapacitástervezés a vevői igények figyelembe vételével
  • A gyártórészleg folyamatainak és layout-jának megtervezése és folyamatos optimalizálása
  • A részleg dolgozóinak irányítása, motiválása a művezetőkkel, sorvezetőkkel közösen
  • Próbaszériák elkészítése és koordinálása
  • Termelési dokumentációk folyamatos karbantartatása
  • Vevői reklamációk megoldásában való részvétel
  • Felkészülés a vevői auditokra, azokon a termelési részleg képviselete
  • Folyamatos információbiztosítás a vezetőség és a beosztott dolgozók számára

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 1 év középvezetői gyakorlat termelésben
  • Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Csapatszellem, határozott fellépés, rátermettség
  • Agilitás, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.