www.cvonline.hu

Termelési részlegvezető

  • A hirdetés 883 napja lejárt

Pest megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Termelési részlegvezető munkatársat.

Feladatok:

  • A vállalat legnagyobb szegmensében a szerelési folyamatok teljes körű felügyelete, irányítása (120 fő)
  • Szerelési csoportvezetők napi munkájának koordinálása és ellenőrzése,
  • Szerelési folyamatmérnökség és szerelési technológiai osztály vezetése,
  • Új termék bevezetésének, új technológiák kidolgozásának felügyelete,
  • LEAN tevékenység koordinálása,
  • Folyamatfejlesztés, minőségfejlesztés, hatékonyságnövelés
  • Kapacitástervezés

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Teljes körű gyártáslogisztikai és szerelési ismeretek, projektmenedzsment
  • Kisszériás gyártásban szerzett tapasztalat
  • Hasonló terülten szerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • SAP R3 vállalatirányítási rendszer ismerete, aktív használata
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret (német nyelv előny)
  • Aktív, gyakorlati LEAN ismeretek

Fényképes, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével!

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő