www.cvonline.hu

Termelési részlegvezető

  • A hirdetés 976 napja lejárt

A Freudenberg Konszern Péceli Gyáregysége

felvételt hirdet, német-japán autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő dinamikusan növekvő csapatának erősítésére az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Többműszakos termelés irányítása közvetlenül és műszakvezetők által (~100 fő)
  • Erőforrások, kapacitások tervezése
  • A termelési terv optimalizálása, teljesítése, előírások és határidők betartása
  • Munkaerő koordinálása, képzése, motiválása, teljesítmények értékelése
  • Termelékenységet javító és selejtcsökkentő projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves releváns tapasztalat (termelésirányítási területen)
  • Jártasság elektronikai összeszerelési technológiákban
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Microsoft Office programok és SAP ismerete
  • Lean ismeretek: 5S, Kaizen. SPC
  • Erős vezetői, szervezési és jó kommunikációs képesség
  • Önállóság, rugalmasság, kezdeményező képesség, stressz tűrés
  • Releváns munkaügyi jogszabályok ismerete

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Jártasság laminálási, kivágási, SMD technológiákban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Pécel (új M0-ás mellett, XVII. kerület mellett).

Jelentkezését elektronikus levélben várjuk szakmai önéletrajzzal (angol és/vagy német) az alábbi email címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő