www.cvonline.hu

Termelési részlegvezető

  • A hirdetés 1224 napja lejárt

Gyártással foglalkozó autóipari vállalat keres jelöltet az alábbi feladatokkal:

  • Gyártási terv maradéktalan végrehajtatása, mennyiségben és minőségben egyaránt;
  • Beosztottak tevékenységének koordinálása, motiválása (~100 fő);
  • Javaslattétel a folyamatok fejlesztésére, aktív részvétel azok megvalósításában;
  • Berendezések kihasználtságának optimális biztosítása;
  • Kapacitástervezés összefogása gyárszinten;
  • Munkafeladatok dokumentálása;
  • Biztonsági előírások betartatása;
  • Vevőkkel és társosztályokkal való szoros kapcsolattartás;
  • Alapanyag gazdálkodás felügyelete;
  • Riportolás a Termelésvezető részére.

Elvárás

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett releváns vezetői tapasztalat
  • Irodai munkarend vállalása
  • Autóipari és minőségügyi szabványismeret
  • Autóipari tapasztalat
  • LEAN, kaizen, 5S ismeret
  • Logisztikai, raktári folyamatok ismerete
  • SAP ismeret

Értékelt kvalitások

  • Alapfizetés + teljesítmény prémium
  • Üzemanyag térítés (9 Ft/km/autó nem jár a pozícióhoz!)
  • Cafeteria
  • Céges mobil

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete

Kérjük jelölje meg fizetési igényét a pályázatban. Köszönjük.