www.cvonline.hu
Termelési részlegvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.07.24.
Jelentkezési határidő: 2014.01.03.
Hirdetés azonosító: 678146
lejárt

Stabil háttérrel rendelkező autóipari partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Önálló termelési egység irányítása támogató funkciókkal együtt
  • Új gyártósorok gyártásindítása, termelésük felfuttatása, előkészítése széria-termelésre
  • A részleg sorain zajló folyamatok állandó optimalizálása a költségcsökkentés, a selejtcsökkentés és a kapacitáskihasználtság érdekében
  • A részleg dolgozóinak irányítása, motivációja a művezetőkkel, ill. a sorfelelősökkel közösen
  • A beosztott dolgozók és a management folyamatos informálása
  • Kapcsolattartás a gyártmányprojektek, gyártóeszköz fejlesztők megfelelő szakembereivel
  • Próbaszériák elkészítése, azok koordinálása
  • Az anyagáramlás kialakítása, optimalizálása a raktárból a sorokra, a sorokon és a követő folyamatokra
  • Termelési dokumentációk folyamatos karbantartatása és ellenőriztetése
  • Vevői reklamációk esetén annak megfelelő megoldásában való részvétel, ill. annak koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 1 év középvezetői gyakorlat termelésben
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Német nyelvismeret előny
  • Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Csapatban történő munkavégzés képessége
  • Rátermettség, agilitás, határozottság, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói PC ismeretek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.