www.cvonline.hu
Termelési részlegvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.16.
Jelentkezési határidő: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1077400
lejárt

Dinamikusan fejlődő gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • 30-40 fős termelési részleg szakmai irányítása
  • Csoportvezetők irányítása
  • Gépi kapacitás és létszámigény tervezése
  • Termelési folyamat optimalizálása
  • A termékek minőségének fenntartása, illetve javítása
  • Beszámolók készítése, jelentési kötelezettség a termelés vezető felé
  • LEAN, 5S folyamatok bevezetésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Fémipari termelési tapasztalat, technológiai ismeretek
  • Vezetői véna (vezetői tapasztalat előny)
  • Jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vállalat irányítási rendszer ismerete

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési- és tanulási lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Modern munkakörnyezet
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.