www.cvonline.hu

Termelési részlegvezető

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1056055

Egyedi gépek gyártásával foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • termelési tervek megvalósulásának felügyelete
  • termelési tervek, elemzések készítése
  • kb. 15 fős csapat munkájának irányítása
  • festősorok, előkezelők üzemeltetésének koordinálása
  • festőüzemi gépek, berendezések karbantartási igényének ütemezése
  • festési utasítások készítése, dokumentáció naprakész kezelése

Elvárások:
  • minimum középfokú végzettség
  • 2-3 éves termelőcégnél szerzett középvezetői tapasztalat
  • középfokú aktív nyelvismeret elengedhetetlen a munkavégzéshez
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • jó szervezőkészség
  • elkötelezettség határidők betartása valamint a minőség iránt
  • fegyelmezettség a technológiai előírások betartása és betartatása iránt
  • rátermett, proaktív személyiség
  • vezetői ambíciók

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • felsőfokú végzettség
  • gépalkatrész festési gyakorlat, valamint porfestés és/vagy nedves lakkozási területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Német

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Győr