Termelési részlegvezető német nyelvtudással (Referenciaszám: PJ4058)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.11.15.
Hirdetés azonosító: 994702
lejárt

Veszprém megyei megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Termelési részlegvezető német nyelvtudással

Feladatok:
- 60 fős termelési részleg szakmai vezetése
- A termelés zökkenőmentességének biztosítása mind minőségi, mind mennyiségi szempontból

- Határidős megrendelések elkészítésének biztosítása
- Munkaszervezés
- Napi szintű kapcsolattartás a külföldi anyavállalattal német nyelven

Elvárások:
- Műszaki végzettség
- Legalább 3-4 éves, termelésben szerzett vezetői tapasztalat (pl termelési csoportvezetőként)
- Társalgási szintű német nyelvtudás
- Rugalmasság, önállóság, jó problémamegoldó képesség

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Fiatal, lendületes csapat
- Stabil háttér

Kérjük, magyar és német nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szalay-Horváth Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.