Biztos háttérrel rendelkező gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSI RÉSZLEGVEZETŐ

 (HF 9-6678)

pozícióba.

 Feladat

  • Önálló termelési egység költséghatékony irányítása,
  • Emberi és gépkapacitás tervezése a vevői igények kielégítésének figyelembevételével,
  • A részleg dolgozóinak irányítása, motivációja a művezetőkkel együttműködve,
  • Próbaszériák elkészítése,
  • A management folyamatos informálása,
  • A vevői auditokon a részleg képviselete.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Min. 1 év vezetői tapasztalat termelésben,
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás,
  • Csapatban történő munkavégzés képessége,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fiatalos légkör.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Győr- Moson- Sopron megye nyugati része,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6678"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator