www.cvonline.hu
Termelési részlegvezető (CNC terület)
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.24.
Jelentkezési határidő: 2017.11.25.
Hirdetés azonosító: 1205673

Épületgépészeti szerelvények gyártásában több kontinensen is vezető szerepet betöltő vállalat számára keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termelési részleg irányítása, szervezése;
  • Részvétel a gyártási terv összeállításában;
  • A gyártás hatékonyságának biztosítása;
  • Folyamatos riportálás, jelentések készítése a vezetés részére.

Elvárások:

  • Mérnök végzettség;
  • Csoportvezető / műszakvezető / részlegvezető tapasztalat;
  • CNC területen szerzett tapasztalat és/vagy alapvégzettség;
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret (szóban és írásban is).

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű szerződés;
  • Stabil, nagyvállalati háttér;
  • Felelősségteljes munkakör, kihívást jelentő feladatok;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, X.ker.
  • Jelentkezés önéletrajz feltöltésével, bérigény megjelölésével.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.