Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

TERMELÉSI RÉSZLEG VEZETŐ

MEGBÍZÓNK:
Partnerünk a világ vezető öblösüveggyártójaként, több mint száz éve készít tiszta, fenntartható, márkaépítő üvegcsomagolást számos, a világ legismertebb élelmiszer- és italmárkájának. Globálisan 80 gyártási üzemben, 27000 alkalmazottat foglalkoztat. Lehetőség van a világ különféle nemzetiségű munkatársaitól tanulni, illetve velük együtt dolgozni. A kollégák minden nap úgy érezhetik, hogy a munkájuk értéket teremt. A vállalat nagy hangsúlyt fektet a szakmai továbbképzésre. A csapathoz való csatlakozással, olyan munkaadóra talál, amely támogatja a közösséget, amelyben élnek és dolgoznak a kollégák.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Békés megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Külföldi betanulási lehetőség
  • Gyors kiválasztási folyamat
  • Szakmai fejlődést biztosító vállalati kultúra
  • Kihívásokat nyújtó, igényes munkakörnyezet
  • Tudását versenyképes juttatási csomaggal honorálják

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Elemzéseket készít a folyamatokról a gyári csapat számára
  • Megoldási javaslatokat tesz a fejlesztésekkel kapcsolatban
  • Ellenőrzi és javítja az üveghibákat, optimalizálja a gépbeállításokat
  • Proaktívan fejleszti és javítja a munkafolyamatokat
  • Biztosítja az alkalmazottak munkavédelmi képzését, munkavédelmi meetingeken vesz részt
  • Részt vesz a hot-end ellenőrzésekben gyártás kezdetekor
  • Ellenőrzi a minőségügyi dokumentációkat
  • Felügyeli a műszakváltásokat
  • Betartja az előírásokat, figyelemmel kíséri a rendet és a tisztaságot a szektorban

AMIT ELVÁRUNK:

  • Műszaki, felsőfokú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök vagy vegyészmérnök)
  • Hasonló területen gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs és tanítási készség (alkalmazottak segítése, tanítása, támogatása)
  • Kezdeményező készség, pro aktivitás, nyitott gondolkodás
  • Önálló munkára való képesség, jó numerikus készség
  • Szereti a kihívásokat
  • Fizikai alkalmasság (hő, zaj, mozgás tűrése)

Ha úgy érzi, hogy szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a lenti email címre.

Köszönjük!
NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Békés, 5630 Magyarország
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása