www.cvonline.hu

Termelési projektmérnök

  • A hirdetés 286 napja lejárt

Cégbemutató:
Az SCS Stahlschmidt Cable Systems Magyarország Kft. 1993 óta működő német tulajdonban lévő tatabányai cég.  A szervezet fő profilja az autóipar számára gyártott bowdenek, húzókötelek előállítása, melyek az alábbi funkciók ellátását szolgálják: ülések mozgatása, billentése, ajtónyitó szerkezetek reteszelése, külső visszapillantó tükrök mechanikus mozgatása, napfénytető roló mozgatása, illetve klímaberendezések mechanikus vezérlése. A vállalat több, mint 20 éves fennállása során alapvető fontosságúnak tartotta/tartja a folyamatos megújulást és a vevők teljes körű kiszolgálását.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Német kommunikációs szintű nyelvtudás
  • Gyártástechnológiai és gyártási folyamat ismeretek
  • Legalább 3 éves termelésben, projektekben, új termékek bevezetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatmunkában való aktív részvétel

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, a német anyacéggel és a vevőkkel
  • Projektkalkulációk elkészítése
  • Új és meglévő projektek kezelése és nyomon követése
  • Az új termékek bevezetésével kapcsolatos feladatok koordinálása
  • Előzetes erőforrás kalkulációk készítése
  • Gyárthatósági vizsgálatok ellenőrzése, próba- és teszt gyártások megszervezése
  • Vezetők közvetlen tájékoztatása a szükséges gyártó és kisegítő berendezések fejlesztési folyamataival kapcsolatban
  • Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése
  • A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása
  • Vevőspecifikus követelmények ismerete

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Családias légkör

Munkavégzés helye: Tatabánya

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német