www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 869795
lejárt

Karrier az Audinál

Termelési programtervező - Logisztika

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Területünkön meghatározó szerep jut a programtervezésnek és diszpozíciónak. A konszern autómárkákhoz tartozóan, azaz a vevői igények alapján gyártási program összeállítása, a termeléshez szükséges alkatrészek és anyagok megrendelése, folyamatos alkatrészellátás biztosításával ezen igények feldolgozása történik. A termék, alkatrész szériagyártásba kerülése előtt a vevői minőségi igényeknek megfelelő feltételek biztosítása meghatározó. Logisztikai partnerekkel és szolgáltatókkal való kapcsolattartás pedig elengedhetetlen területünkön.

Feladatok

  • Az AHM motorgyártó területeinek napi motortermelési programjainak és a kritikus alkatrész listáinak felügyelete
  • Felrakási program készítése és kiadása a következő termelési napra az adott motorgyártó területek, a logisztika és a logisztikai szolgáltató részére
  • A kritikus alkatrész listában szereplő alkatrészek leszedési időpontjának meghatározása a felrakási program alapján
  • A kritikus alkatrész lista követése és szükség esetén beavatkozás a programba, információátadási kötelezettség a termelés, a logisztikai szolgáltató, a diszpozíció, a programtervezés és a kiszállítás részére
  • A rendelkezésre álló motortartó paletták készletkövetése / koordinálása, szükség esetén megfelelő beavatkozás a paletták visszaszállítási folyamatába, illetve a motorprogramba
Elvárások

  • Műszaki/gazdasági középiskolai vagy főiskolai végzettség (lehetőleg logisztika szakirányon)
  • Legalább 1 év logisztikai vagy műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Önállóság
  • Megbízhatóság
  • Kezdeményezőképesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem
  • Műszakban való munkavégzésre való hajlandóság

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

GYDC5432

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Domokos Bernadett válaszolja meg Önnek: +36 30 767 9031