www.cvonline.hu

Termelési operátor

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1156588

Csörögjön ránk és visszahívjuk! Székesfehérvári autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkakörbe dolgozókat.
Feladatok:

  • Termelésben való aktív részvétel
  • Műszakvezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
  • Munkavégzéshez használt gépek tisztán tartása

Elvárások:
  • Általános iskolai végzettség
  • Rugalmasság, megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Sikeres teszt kitöltése

Juttatások:
  • Vérsenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Jelentkezni személyesen a Prohuman 2004 Kft. Mór Vasút u. 12. szám alatti irodájában, telefonon a 70/489-8500 számon vagy önéletrajz küldéssel a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér