www.cvonline.hu

Termelési Operátor

  • A hirdetés 132 napja lejárt

Munkát keres? Van gyártásban szerzett tapasztalata? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi?

Ha magára ismert jelentkezzen gyógyászati segédeszközök gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz Nyírbátorba a Coloplast Hungary Kft-hez Termelési Operátor pozícióba

Termelési operátor

(MIS438)

Tevékenységi kör: Gyógyászati segédeszközök gyártása, csomagolása

Munkavégzés helye: Nyírbátor

Főbb feladatok:

  • Gyártó gépek alapanyagokkal való ellátása
  • Termékek vizuális ellenőrzése
  • Kész termékek csomagolása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia-tűrés
  • Megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Munkavállalói igények szem előtt tartása, kielégítése
  • Étkezési támogatás
  • Vállalati buszjárat
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, modern munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése vagy keressen minket a +36 20 358 02 84-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014