www.cvonline.hu

Termelési operátor

  • Az álláshirdetés ma lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

(TAT15)

Tevékenységi kör: Gyártás

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártó gépek alapanyagokkal való ellátása
  • Termékek vizuális ellenőrzése
  • Felettes utasításának betartása
  • Kész termékek csomagolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia-tűrés
  • Megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Munkavállalói igények szem előtt tartása, kielégítése
  • Étkezési támogatás
  • Vállalati buszjárat
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, modern munkakörnyezet
Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése vagy keressen minket a +36 20 509 46 36-os telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014