www.cvonline.hu

Termelési Operátor

  • A hirdetés 371 napja lejárt

A világ minden területén jelenlévő , gyors ütemben fejlődő  multinacionális cég  Fót-i telephelyére,  Ipari csomagolóanyag gyártó  TERMELÉSI OPERÁTOROKAT keres  , azonnali belépéssel!!

Várunk Csapatunkba -még ma jelentkezz !!

Munkakör:

Csomagolóanyag gyártó Termelési  Operátor

Feladatok:

  • Ipari Csomagolóanyagok gyártása
  • Ipari Komplett csomagolások összeállítása

Munkavégzés helye:

Fót -East Gate Ipari park , a régi Fóti Cora ( most Auchan ) – al szemben

Bejárást biztosítjuk !!

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság, rugalmasság,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, szakmunkás vagy érettségi bizonyítvány, műszaki rajz olvasás előnyt jelent

Amit a cég kínál:

  • Bejelentett munka, cafetéria csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség, cégen belüli gyors  fejlődési lehetőség !
  • Bejárás céges busszal Budapest Újpest központból, vidékieknek útiköltség térítés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő