www.cvonline.hu

Termelési operátor

Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1007679

Dinamikusan fejlődő multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba: .
Feladatok:

  • Termelésben használt gépek kezelése, működtetése
  • Anyagmozgatás (15-16 kg)
  • Munkakörnyezet és berendezések rendben tartása
  • Napi dokumentáció elkészítése

Elvárások:
  • 8 általános + OKJ
  • Tanulási hajlandóság
  • Jó fizikum
  • 3 műszakos folyamatos munkarend vállalása
  • Csapatmunkában való aktív részvétel

Juttatások:
  • Kiemelkedő órabér + műszakpótlékok, (próbaidő letelte után emelkedik)
  • Jelenléti bónusz
  • Termelési bónusz
  • Étkezési támogatás (első hónaptól)
  • Cafetéria (próbaidő letelte után)
  • Stabil hátterű vállalat
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben

Előnyök:
  • Középfokú végzettség

  • Küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye:
  • Tatabánya