Termelési operátor (szálláslehetőséggel) -Székesfehérvár (Referenciaszám: Pj3610)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 986541

Székesfehérvári neves, multinacionális autóipari megbízónk számára keresünk nagy létszámban munkatársakat (akár szállás biztosításával is) az alábbi munkakörbe:

Termelési operátor

Feladatok:
- Aprólékos szereldei feladatok ellátása
- Gépek kezelése, és működtetése
- Minőségbiztosítási és más rendszerleírások betartása

Elvárások:
- Min. 8 általános iskolai végzettség (fémipari végzettség előnyt jelent)
- Több műszak és folyamatos műszak vállalása
- Álló munka vállalása
- Gépkezelésben vagy fémipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
- A napi bejárással nem elérhető településekről érkezőknek ingyenes szállást biztosítunk,

- Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy neves nagyvállalatnál
- Versenyképes alapbér
- Műszakpótlék, 3 műszak esetén 40%, folyamatos műszak esetén 50% (18-06 óráig)
- Jelenléti bónusz 20.000 Forint
- Túlóra bónusz akár 20.000 Forint
- Éves cafeteria keret, bruttó 310.000 Forint
- A cég saját buszjárataival ingyenes bejárási lehetőség Székesfehérvár 50 km-es körzetéből
- Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, jelentkezését küldje el Tóth Kristóf kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.