www.cvonline.hu

Termelési Operátor (MIS438)

  • A hirdetés 597 napja lejárt

Munkát keres? Van gyártásban szerzett tapasztalata? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi?

Ha magára ismert jelentkezzen gyógyászati segédeszközök gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz Nyírbátorba, Termelési Operátor pozícióba

Termelési operátor

(MIS438)

Tevékenységi kör: Gyógyászati segédeszközök gyártása, csomagolása

Munkavégzés helye: Nyírbátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártó gépek alapanyagokkal való ellátása
  • Termékek vizuális ellenőrzése
  • Kész termékek csomagolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia-tűrés
  • Megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Munkavállalói igények szem előtt tartása, kielégítése
  • Étkezési támogatás
  • Vállalati buszjárat
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, modern munkakörnyezet

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése vagy keressen minket a 06-20/248-0105-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014