www.cvonline.hu

Termelési operátor (AJK01)

  • A hirdetés 60 napja lejárt

Partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba kiemelt bérezéssel:

Gyártosori Operátor (AJK01)

Munkavégzés helye: Ajka

Leendő munkatárs feladatai:

  • Autó ipari alkatrészek összeszerelése

  • Termelés folyamatosságának biztosítása

  • Rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

  • Álló munka vállalása

  • Előny: gyártásban szerzett tapasztalat

  • Erkölcsi bizonyítvány

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Apró alkatrészek összeszereléséhez kézügyesség

  • Jó látó képesség

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő operátori bérezés,

  • Bónusz, Cafetéria

  • Multinacionális környezet, stabil munkahely

  • 45 %-os műszakpótlék

  • Bérelőleg 10 ledolgozott nap után

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Ajka

  • Műszakrend: 4 műszak, 6+2 műszakrend

  • Környék beliek jelentkezését várjuk

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Azonnali kezdés!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 344 9448-as telefonszámon érdeklődhet.