www.cvonline.hu

Termelési oktató

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 1051418

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A gyártás területén dolgozó munkavállalók és új munkatársak folyamatos elméleti és gyakorlati képzése
  • Oktatóanyagok és prezentációk készítése, karbantartása
  • Képzettségi mátrixok területenkénti vezetése és naprakész frissítése
  • Oktatások dokumentációinak folyamatos vezetése és archíválása
  • Új termékek bevezetésének folyamatos figyelemmel kisérése és munkafolyamatainak oktatása.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • 3- 4 műszakos munkarend vállalása
  • Legalább 2 év termelési területen szerzett tapasztalat
  • SMT gépsorok ismerete, alap elektronikai területen szerzett tapasztalatok
  • Felhasználói szintű számitógépes ismeretek
  • Pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs készség, türelem
  • Csapatjátékos hozzáállás

Munkavégzés helye: Tab

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzod az e-mail címünkön keresztül: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése