www.cvonline.hu

Termelési oktató

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1035230

Flex állások

A Flextronics International Kft. (tabi) gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • A gyártás területén dolgozó munkavállalók és új munkatársak folyamatos elméleti és gyakorlati képzése
  • Oktatóanyagok és prezentációk készítése, karbantartása
  • Képzettségi mátrixok területenkénti vezetése és naprakész frissítése
  • Oktatások dokumentációinak folyamatos vezetése és archíválása
  • Új termékek bevezetésének folyamatos figyelemmel kisérése és munkafolyamatainak oktatása.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • 3- 4 műszakos munkarend vállalása
  • Legalább 2 év termelési területen szerzett tapasztalat
  • SMT gépsorok ismerete, alap elektronikai területen szerzett tapasztalatok
  • Felhasználói szintű számitógépes ismeretek
  • Pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs készség, türelem
  • Csapatjátékos hozzáállás

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát, az alábbi e-mail címre.