www.cvonline.hu
Termelési műszakvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.11.26.
Jelentkezési határidő: 2015.12.02.
Hirdetés azonosító: 949362
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Nemzetközi háttérrel rendelkező, könnyűipari, termelő tevékenységet végző partnercégünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

TERMELÉSI MŰSZAKVEZETŐ

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Feladatok:

- A 30-40 fős műszak vezetése
- Folyamatos termelés feltételeinek biztosítása
- Dolgozók és a gépek elosztása a műszakoktól függően
- Teljesítmény kiszámolása
- Normálistól eltérő anyagveszteség elleni védekezés
- Géphiba esetén azonnali javítása eszközölése
- Napi munkaszervezés, irányítás
- Szükséges adminisztráció elvégzése
- Tréning terv biztosítása a dolgozók számára
- Folyamatos részvétel a meetingeket, riportok, jelentések készítésében

Követelmények
- Műszaki jellegű közép vagy felsőfokú végzettség
- 3-4 éves műszakvezetői háttér
- Termelőcégnél szériagyártásban, lehetőség szerint multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat
- Angol nyelvismeret előny
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Modern termelési elvek (5S, Kaizen, Kan-ban stb.) ismerete nagy előnyt jelent

- Biztos, hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cég csapatában
- Versenyképes juttatások