www.cvonline.hu

Termelési műszakvezető

  • A hirdetés 1161 napja lejárt

 A GESTAMP Hungária Kft., a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében, a többségében új és magas színvonalon automatizált gépparkkal rendelkező móri termelő egységébe keres

munkatársakat.

Feladatok:

  • Egy termelési egység egy adott műszakban dolgozó munkavállalóinak irányítása
  • Kiírt termelési terv tartása, termelés megszervezése
  • Hatékony műszakátadás biztosítása
  • Termelési adatok szolgáltatása – riportok, értékelések
  • Termelési folyamatok tartása, aktív részvétel a folyamatok javításában,irányítása alatt álló erőforrások hatékony felhasználása
  • Aktív részvétel az operatív munkabetanítás, oktatás területén (munkamódszerek, munkafolyamatok)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Fémipari-műszaki imeret
  • Gyártásszervezési ismeret
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Dinamikus személyiség
  • Határozott, önálló döntéshozatali képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Stressztűrő képesség
  • Változásokhoz könnyen alkalmazkodó, rugalmas

Előny:

  • Hegesztési technológia ismerete
  • Angol nyelv ismerete

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését a megpályázott pozíció nevének feltüntetésével a lenti címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő