www.cvonline.hu

Termelési műszakvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 646754

Feladatok:
  • 10-30 fő irányítása
  • Mennyiségi és minőségi termelés ellenőrzése
  • Dolgozók irányítása
  • Elvégzett munkák dokumentálása
  • Információszolgáltatás a felelős vezető felé
  • Elemzések támogatása
Elvárások:
  • Min. középfokú műszaki végzettség
  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban!)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki rajzolvasásban jártasság
  • Aktív kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
  • Magabiztos fellépés
  • Magas stressz tűrő képesség
Amit kínálunk:
  • stabil, folyamatos munkalehetőség
  • nagy múltú vállalat
  • szakmai kihívások
Munkavégzés helye:
  • Szolnok
Egyéb:
  • Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.
Kapcsolat:
Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Szolnok