www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.17.
Hirdetés azonosító: 1116394
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

TERMELÉSI MŰSZAKVEZETŐ (TT-3245)

Feladatok:
  • Termelési terv minőségi-, mennyiségi, hatékonysági- és költségre vonatkozó megfelelésének biztosítása
  • Termelési műszakok irányítása, motiválása, munkaszervezés
  • Műszakok teljesítményének folyamatos figyelése
  • Részvétel a folyamatos fejlesztésekben, új projektek bevezetésében
  • Minőségi szabályok betartatása
  • Munka- és tűzvédelmi szabályok betartatása
  • Riportolási a termelési vezető felé
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárásaink:
  • Műszaki szakirányú középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Magas fokú felelősségtudat, önálló munkavégzés, problémamegoldó készség
  • Határozottság, talpraesett személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Munkavégzés helye: Nyergesújfalu

Tech People LÁBLÉC