www.cvonline.hu
Termelési műszakvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1095762
lejárt

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A gépkezelők, mesterek és gépbeállítók irányítása, támogatása, képzése
  • A termelés hatékonysági mutatóinak folyamatos ellenőrzése
  • Vesztesség források feltárása és javító intézkedések végrehajtása
  • Az új dolgozók képzésének figyelemmel követése, támogatása
  • Aktív részvétel a fejlesztési, optimalizálási, validálási programokban
  • Termelőeszközök maximális kihasználásának biztosítása
  • Termelőeszközökön elvégzendő átállások végrehajtatása az előírásnak megfelelően
  • A rábízott infrastruktúra felügyelete, kezelése
  • A gyártáshoz szükséges dokumentációk kezelése, munkakörből fakadó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat hasonló munkakörben termelő vállalatnál
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Cafetéria juttatás
  • Ingyenes buszközlekedés Vas megyében
  • Távoli jelöltek számára szálláslehetőség biztosítása
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Folyamatos képzési lehetőségek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.