www.cvonline.hu

Termelési műszakvezető

  • A hirdetés 398 napja lejárt

Feladatok:

  • Az előirányzott termelési terv teljesítése, a hozzá tartozó műszak teljes körű koordinálása és irányítása
  • Teljesítmény maximalizálása a termelő egység adatainak felmérések analizálásán és vizsgálatán keresztül
  • A termékminőség felügyelete, termelési hatékonyság folyamatos fejlesztése
  • Beosztások készítése, munkacsoportok működtetése
  • Aktív részvétel a hatékonyságifejlesztési projektekben

Előny:

  • Felsőfokú - élelmiszeripari mérnöki - végzettség.
  • SAP ismerete.

Elvárások:

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Vezetői gyakorlat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Határozottság, logikai gondolkodásmód
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • MS Office alkalmazások ismerete

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát– magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél – az alábbi elérhetőségre várjuk.

Tárgy: Termelési műszakvezető

Contact: Orosz Lilla

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Elvárt nyelvtudás Angol