www.cvonline.hu

TERMELÉSI MŰSZAKVEZETŐ

  • A hirdetés 471 napja lejárt

A BFB plus Kft. nemzetközileg elismert, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat- csoport tagja, csévharaszti telephelyére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • a műszak tevékenységének és a műszakban dolgozó munkatársak munkájának irányítása (kb. 5-10 fő)
  • termelési terv alapján meghatározott feladatok végrehajtatása, az elvégzett munka felügyelete, ellenőrzése
  • higiéniai előírások betartatása és folyamatos ellenőrzése
  • a minőség, a hatékonyság és a teljesítmény folyamatos nyomon követése
  • javaslattétel a folyamatok optimalizálására
  • új dolgozók betanítása
  • üzemi adminisztráció elvégzése
  • napi együttműködés a termelésvezetéssel

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • termelő vállalatnál, csoportvezetőként, műszakvezetőként szerzett, legalább 2-3 éves gyakorlat
  • három ill. négy műszakos munkarend vállalása
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • jó szervező készség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny az elbírálásnál:

  • műszaki végzettség
  • élelmiszeripari vagy állateledel-gyártási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • Jó kereseti lehetőség

Munkavégzés helye:
Csévharaszt

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy jó csapat tagja lenni, és szívesen dolgoznál cégünknél, akkor küldd a fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő