www.cvonline.hu

Termelési műszakvezető- Friss diplomás pályázók számára

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 629232

A Sanmina MSD divíziója a Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Telephelyünk a világ nagy telekommunikációs cégeinek és ezek beszállítóinak gyárt és szállít termékeket. A jelenleg közel 500 főt foglalkoztató üzemünkbe keresünk Műszakvezetői munkakörbe friss diplomás pályázókat, akik lendületes személyiségükkel szeretnének csatlakozni egy folyamatosan fejlődő céghez, egy fiatalos csapathoz!

Feladatok:

  • A termelési tervek és programok folyamatos figyelése és határidőre teljesítésének megkövetelése
  • Célok és irányelvek betartatása és nyomonkövetése a selejtarány és az anyagfelhasználás csökkentése érdekében
  • A termelési csoport munkájának koordinálása és optimalizálása a termelési terveknek megfelelően
  • Termeléshez tartozó dokumentáció pontos és naprakész vezetése
  • Termeléshez tartozó mutatók nyomonkövetése és azok fejlesztésében való aktív részvétel
  • Munka-, és környezetvédelmi követelmények betartatása

Ha te:

  • ·        Most, vagy az elmúlt két évben végzett friss diplomás vagy,
  • Diplomádat mérnöki szakon szerezted,
  • Gyártás területén szeretnél tapasztalatot szerezni,
  • Vezetői feladatokat szívesen vállalnál,
  • Határozott fellépéssel és jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • És vállalod a több műszakos munkarendet,

akkor kérjük küldd el szakmai önéletrajzodat, a pozíció megjelölésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Amit kínálunk

  • Dinamikus munkakörnyezet
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Cafeteria juttatás
  • Vállalati buszjárat (Miskolcról, Ónodból)
  • Dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra
  • Dolgozói kedvezmények (uszoda, fittnesz, éttermek, szolgáltatások)

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Alsózsolca