www.cvonline.hu

Termelési műszakvezető

  • A hirdetés 157 napja lejárt

Magyarország első, most épülő alumínium italdoboz gyárába
a QUALITY PACK Zrt.
munkatársat keres az alábbi pozícióra:

FELADATOK:

  • Termelési terület teljes körű operatív irányítása
  • Termelési terv minőségi-, mennyiségi, hatékonysági- és költségekre vonatkozó megfelelésének biztosítása
  • Termelési hatékonyság növelése, anyagveszteségek, selejt csökkentése
  • Költség megtakarítási programok és módszertani fejlesztések kezdeményezése
  • Gyártás folyamatos támogatása, napi problémák rugalmas megoldása
  • Erőforrások, munkafeltételek biztosítása, a folyamatos működés felügyelete, biztonságos munkavégzés biztosítása és betartatása
  • Munkaerő folyamatos fejlesztése, új dolgozók oktatása
  • Vonatkozó belső szabályzatok, előírások betartása és betartatása
  • Belső informatikai rendszer kezelése
  • Rendszeres riportok készítése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, vagy villamosmérnök előny)
  • Legalább 3 éves termelési csoportvezetői vagy műszakvezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó vezetői és szervezői készség, határozott döntéshozatali képesség
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó, és együttműködési készség
  • Csapatszellem
  • Alapfokú angol és/vagy német nyelvismeret
  • SAP ismeret

ELŐNY:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Nemzetközi, professzionális munkakörnyezet
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég
  • Versenyképes bérezés

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:

  • Munkavégzés helye: Szikszó

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő