www.cvonline.hu

Termelési munkatárs

  • A hirdetés 985 napja lejárt

Multinacionális ipari vállalat, dinamikusan fejlődő magyar leányvállalata munkatársat keres miskolci üzemébe, Termelés területre.

Feladata:

  • gázpalackok töltése, mozgatása
  • megrendeléseknek megfelelően áru összekészítése szállításra
  • napi adminisztratív feladatok ellátása
  • helyi karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • diesel/elektromos targonca jogosítvány
  • számítógépes ismeret
  • önállóság, pozitív személyiség

Amit a vállalat kínál:

  • szakmai betanítás, továbbképzés,
  • versenyképes fizetés
  • kihívásokkal teli, pozitív környezet.

Jelentkezési határidő:

2014.07.16.

A jelentkezőktől önéletrajzot várunk az alábbi email címre.

SIAD Hungary Kft.

Kiss Ágoston logisztikai és termelési vezető

Jelige: „Termelés”

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő