www.cvonline.hu

Termelési munkatárs

  • Company_icon Scepter Tatabánya Kft.
  • Location_icon Tatabánya, Komárom-Esztergom
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Tatabányai cég, keres teljes munkaidős munkatársakat:

Feladatok

  • Alumínium ötvözetek előállításához szükséges technológiai berendezések üzemeltetése, működtetése
  • Targoncás anyagmozgatás, salakolás
  • Öntő berendezések, kemencék kezelése

Szükséges:

  • OKJ-s gépkezelői képesítés (targonca, homlokrakódó, daru)
  • Folyamatos (6 + 2) munkarend vállalása

Előny

  • Öntödei vagy fémipari tapasztalat
  • Szakmunkás képesítés
  • Alapszíntű számítógép ismeret

Mit ajánlunk:

  • Kiemelt bérezés és juttatás (bónusz rendszer és cafetaria)
  • Hosszú távú stabil munkahely és szakmai oktatás, fejlesztés

Jelentkezését személyesen a cég telephelyén reggel 9-kor, vagy e-mailben várjuk.
Cím: Scepter Tatabánya Kft., Tatabánya, Alugyári út. 1.
Web oldal: Link megjelenítése

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Targoncavezető
Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű